Wim Mors - zittend vrouwtje kopen? Bied vanaf 425!
Wim Mors (1935) Nederlands zittend vrouwtje
Techniek Steen
Afmetingen 16 x 15 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 6500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Herman Brood - TOCH... kopen? Bied vanaf 4450!
Techniek Acryl
Afmetingen 125 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.450
Direct kopen
Atkin Brothers - Victoriaans zwaar verzilverde biscuit trommel ca. 1890 kopen? Bied vanaf 75!
Atkin Brothers (1853) Engels Victoriaans zwaar verzilverde biscuit trommel ca. 1890
Afmetingen 16.5 x 22.8 x 16.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1.05 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Direct kopen
Hayo Riemersma - '1,2,3' kopen? Bied vanaf 95!
Hayo Riemersma (1950) Nederlands '1,2,3'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Herman Brood - Family Affair - Handgesigneerd - 66/250 kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Family Affair - Handgesigneerd - 66/250
Afmetingen 81 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
TEHOS - Twaalf Tehos blikken kopen? Bied vanaf 129!
TEHOS (1966) Frans Twaalf Tehos blikken
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jan Cremer - L’Histoire des Cœurs III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands L’Histoire des Cœurs III
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Herman Bernard Dieperink Jzn - fraai gedetailleerde kleuren - litho - Zonnebloemen - bep. oplage (70) kopen? Bied vanaf 35!
Herman Bernard Dieperink Jzn (1887-1957) Nederlands fraai gedetailleerde kleuren - litho - Zonnebloemen - bep. oplage (70)
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jurjen de Haan - naam schilderij: "huisdier" kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands naam schilderij: "huisdier"
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 285!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 66 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Direct kopen
Jan Wolkers - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | 1992
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Dansend paar kopen? Bied vanaf 150!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Dansend paar
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Laetitia de Haas - Venetie ... kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Martin van Wordragen - Ingelijste olieverf: "Spelend kind" - 2002 kopen? Bied vanaf 475!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Ingelijste olieverf: "Spelend kind" - 2002
Afmetingen 88 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Jentsje Popma - Ingelijste olieverf op paneel: 'bergweggetje' - 1999 kopen? Bied vanaf 995!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'bergweggetje' - 1999
Afmetingen 51 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.799
Direct kopen
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 175!
Dirk de Herder (1914-2003) Nederlands Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Olga Dengo - JUDGING, zeer groot, ZGAN kopen? Bied vanaf 299!
Olga Dengo Belgisch JUDGING, zeer groot, ZGAN
Techniek Acryl
Afmetingen 160 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Bengt Lindstrom - untitled kopen? Bied vanaf 3000!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds untitled
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Tom Waakop Reijers - Compositie Nautilus kopen? Bied vanaf 229!
Tom Waakop Reijers (1948) Nederlands Compositie Nautilus
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 2890 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 229
Direct kopen
Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Abbing (1946) Nederlands zeer grote krijttekening - 1995
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 115 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Marcel van Eeden - Houtskooltekening van een trambestuurder kopen? Bied vanaf 425!
Marcel van Eeden (1965) Nederlands Houtskooltekening van een trambestuurder
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 425
Direct kopen
Piet Warffemius - Bronzen sculptuur: boom - 1999 kopen? Bied vanaf 599!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Bronzen sculptuur: boom - 1999
Techniek Brons
Afmetingen 35 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Eugène Brands - Olieverf op papier - 1957 kopen? Bied vanaf 1999!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Olieverf op papier - 1957
Afmetingen 64 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.999
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Afmetingen 146 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Jan Toorop - Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dame met vogel
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Proefdruk
Afmetingen 63 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 300
Direct kopen
Clemens Briels - - Zeefdruk, After 10:30 P.M. kopen? Bied vanaf 230!
Clemens Briels (1946) Nederlands - Zeefdruk, After 10:30 P.M.
Afmetingen 113 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Kees Verwey - Stilleven kopen? Bied vanaf 900!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands Stilleven
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Toon Kelder - "Vogel" kopen? Bied vanaf 295!
Toon Kelder (1894-1973) Nederlands "Vogel"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 82.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Pim Lenos - Ingelijste kleurenzeefdruk: Compositie - 1991(groot werk!) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos (1945) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk: Compositie - 1991(groot werk!)
Afmetingen 116 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Henk van Vessem - Acryl op doek, Gewaad van een ongekende dag (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Gewaad van een ongekende dag (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 130 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Jeroen Dercksen - acryl op doek: "de stad nadert" - 2002 kopen? Bied vanaf 699!
Jeroen Dercksen (1956) Nederlands acryl op doek: "de stad nadert" - 2002
Techniek Acryl
Afmetingen 110.5 x 110.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Ilona Schmit - Schaatsers in maanlicht - mooi ingelijst 86x71 cm - kopen? Bied vanaf 100!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Schaatsers in maanlicht - mooi ingelijst 86x71 cm -
Afmetingen 86 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ken Pattern - Danau Maninjau kopen? Bied vanaf 75!
Ken Pattern (1948) Canadees Indonesisch Danau Maninjau
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Aris Knikker - Aris Knikker prachtig groot doek kopen? Bied vanaf 750!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Aris Knikker prachtig groot doek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 87 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Onbekend - appels kopen? Bied vanaf 60!
Onbekend appels
Afmetingen 54 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote Ets/Aquatint vrouwelijk naakt zeer kleine oplage (20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen
Martin van Dijk - Rond het Alhambra (Granada), groot ! kopen? Bied vanaf 345!
Martin van Dijk (1963) Nederlands Rond het Alhambra (Granada), groot !
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Tomo Storelli - Werk 4, Lithografie kopen? Bied vanaf 70!
Tomo Storelli (1971) Duits Werk 4
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 20!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Tauno Wirkkala - ‘Mesiurut’ - glazen vaas - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Tauno Wirkkala Fins ‘Mesiurut’ - glazen vaas - hand gesigneerd
Afmetingen 25 x 10 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 1379 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Pieter Arie Nijgh - Vaas met bloemen op tapijtje kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Arie Nijgh (1876-1959) Nederlands Vaas met bloemen op tapijtje
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 22.8 x 31.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Kathedraal 5 kopen? Bied vanaf 500!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Kathedraal 5
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen