Jeanne Bieruma Oosting - Bouquet, aquarel op papier kopen? Bied vanaf 495!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Bouquet, aquarel op papier
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jo Schoenmakers - & Marjo de Vries (JAS/MV) : Porselein , Het Feest der Herkenning -2003 kopen? Bied vanaf 150!
Jo Schoenmakers (1957) Nederlands & Marjo de Vries (JAS/MV) : Porselein , Het Feest der Herkenning -2003
Afmetingen 10 x 48 x 28 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jaap Lindeijer - Molen a/d Kralingscheplas - Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!
Jaap Lindeijer (1896-1976) Nederlands Molen a/d Kralingscheplas - Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ton Schulten - Herfst kopen? Bied vanaf 299!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Herfst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Giovanni Vetere - Sleeën kopen? Bied vanaf 250!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Sleeën
Afmetingen 87 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
David Schneuer - Cinema kopen? Bied vanaf 175!
David Schneuer (1905-1988) Israëlisch Pools Cinema
Afmetingen 78 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Andy Warhol - The Beatles kopen? Bied vanaf 70!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans The Beatles
Techniek Offset
Afmetingen 57 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Benjamin Van Oost - Black is Black kopen? Bied vanaf 345!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Black is Black
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Erwin van Krey - Morandi kopen? Bied vanaf 400!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Morandi
Techniek Acryl
Afmetingen 130 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Cor Unum - Twee kandelaars en een boeketvaas kopen? Bied vanaf 45!
Cor Unum (1953) Nederlands Twee kandelaars en een boeketvaas
Afmetingen 12 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Direct kopen
Eugene Lucker - Kerkinterieur. Pastelkrijt. Groot. kopen? Bied vanaf 199!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerkinterieur. Pastelkrijt. Groot.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 83 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Leon Janssen - Portret vrouw. Naakt. Houtsnede. kopen? Bied vanaf 89!
Leon Janssen (1951) Nederlands Portret vrouw. Naakt. Houtsnede.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Max Pechstein - Baders. Uitgave Kunstblatt november 1918. kopen? Bied vanaf 199!
Max Pechstein (1881-1955) Duits Baders. Uitgave Kunstblatt november 1918.
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 21.5 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Quintus Jan Telting - Mensen aan het strand. kopen? Bied vanaf 299!
Quintus Jan Telting (1931-2003) Nederlands Mensen aan het strand.
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Kees Salentijn - mooie zeefdruk op geschept papier van een mens kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands mooie zeefdruk op geschept papier van een mens
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
14k gouden hanger in een vorm van klavertje vier met 8 kant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 65!
14k gouden hanger in een vorm van klavertje vier met 8 kant geslepen diamant
Techniek Goud
Afmetingen 1 x 0.67 cm (h x b)
Gewicht 0.2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 65
Direct kopen
Gerrit Polder - Stilleven: schaal, met citroenen en sinaasappel en fles kopen? Bied vanaf 175!
Gerrit Polder (1897-1981) Nederlands Stilleven: schaal, met citroenen en sinaasappel en fles
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Otto van Rees - A still life with aster flowers kopen? Bied vanaf 2250!
Otto van Rees (1884-1957) Nederlands A still life with aster flowers
Afmetingen 62 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Jacob Kanbier - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 150!
Jacob Kanbier (1949-2020) Nederlands Zonnebloemen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Hans Spiegeler - Koninklijk Theater kopen? Bied vanaf 1075!
Hans Spiegeler (1959) Nederlands Koninklijk Theater
Afmetingen 103 x 143 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.075
Direct kopen
Ger Lataster - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 39!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Hans Spiegeler - Pleasure Island kopen? Bied vanaf 975!
Hans Spiegeler (1959) Nederlands Pleasure Island
Afmetingen 98 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 975
Direct kopen
Anneke Kimmel-van der Made - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 200!
Anneke Kimmel-van der Made (1932-2018) Nederlands Stilleven met bloemen
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!
Adrien Dupagne (1889-1980) Belgisch Moeder & kind maternité
Afmetingen 107 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Reinier Lucassen - WOW IPITS kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands WOW IPITS
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Panamarenko - Luchtballon vaarder XL handgesigneerde editie kopen? Bied vanaf 1475!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Luchtballon vaarder XL handgesigneerde editie
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.475
Direct kopen
Wytze Monna - Flipjes droom kopen? Bied vanaf 35!
Wytze Monna (1946) Nederlands Flipjes droom
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Karel Appel - Kikker kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kikker
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 600
Direct kopen
Norbert Cames - Synergie VI kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie VI
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Zilveren kruishanger met steen parels - 6.0 gram kopen? Bied vanaf 50!
Zilveren kruishanger met steen parels - 6.0 gram
Techniek Zilver
Afmetingen 5 x 3 cm (h x b)
Gewicht 6 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 50
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Zeebodem kopen? Bied vanaf 1250!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Zeebodem
Afmetingen 104 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Anna Bonheur - reliëf wit , goud en zilver ( opslag extern rek 2A) kopen? Bied vanaf 175!
Anna Bonheur (1946) Nederlands reliëf wit , goud en zilver ( opslag extern rek 2A)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Georg Ruijter - Compositie fluor [unicum] - 21952 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Georg Ruijter (1913-1982) Nederlands Compositie fluor [unicum] - 21952 - ingelijst
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Georg Ruijter - Compositie [unicum] - 21938 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Georg Ruijter (1913-1982) Nederlands Compositie [unicum] - 21938 - ingelijst
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Tetsuo Mizu - "ISAR" kopen? Bied vanaf 2400!
Tetsuo Mizu (1944-2025) Japans "ISAR"
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.400
Direct kopen
Don Satijn - Prime # 96 kopen? Bied vanaf 235!
Don Satijn (1953) Nederlands Prime # 96
Techniek Hout
Afmetingen 12.5 x 12.5 x 3.4 cm (h x b x d)
Gewicht 150 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Direct kopen
Ad Snijders - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 800!
Ad Snijders (1929-2010) Nederlands Vaas met bloemen
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Herman Brood - Bulls Ride kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Bulls Ride
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 103 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - blauw kruis - gesigneerde metaaldruk kopen? Bied vanaf 259!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands blauw kruis - gesigneerde metaaldruk
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Joost Baljeu - Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus III- 1995 kopen? Bied vanaf 475!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus III- 1995
Afmetingen 67 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Carel Visser - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Armando - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Peter Struycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
Peter Struycken (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Jan Schoonhoven - XXV ( Delft grafiek) kopen? Bied vanaf 775!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands XXV ( Delft grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Formatie met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Formatie met lijst!
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Bert Jonkers - Abstracte ZERO Compositie kopen? Bied vanaf 400!
Bert Jonkers (1920-2001) Nederlands Abstracte ZERO Compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen