Johan Claassen - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 265!
Johan Claassen (1943-2023) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 265
Direct kopen
Giovanni Vetere - Moeder met kinderen kopen? Bied vanaf 165!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Moeder met kinderen
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 165
Direct kopen
Norbert Cames - Synergie I kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie I
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Marcus De Vestele - Das rote Opfer – Bedeutendes Gemälde der belgischen Cobra-Gruppe, 1971 kopen? Bied vanaf 190!
Marcus De Vestele (1941-2024) Belgisch Het Rode Offer - Belangrijk schilderij van de Belgische Cobra-groep, 1971
Afmetingen 98 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Studio van Eldik - Vrouw kopen? Bied vanaf 59!
Studio van Eldik Nederlands Vrouw
Afmetingen 48 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 59
Direct kopen
Laetitia de Haas - Grote Epreuve d'Artiste ets "winter in Amersfoort"- in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 39!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Grote Epreuve d'Artiste ets "winter in Amersfoort"- in zeer goede staat
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Wim Motz - Litho "Improvisatie" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Improvisatie"
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Wouter Stips - Olieverf op doek: 'Meeting Pavlov' kopen? Bied vanaf 1099!
Wouter Stips (1944) Nederlands Olieverf op doek: 'Meeting Pavlov'
Afmetingen 160 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.099
Direct kopen
Grietje Postma - Vier gesigneerde houtsnedes in een lijst: de vier seizoenen - 2004 kopen? Bied vanaf 899!
Grietje Postma (1961) Nederlands Vier gesigneerde houtsnedes in een lijst: de vier seizoenen - 2004
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Direct kopen
Hans Innemee - Ingelijste zeefdruk:'looking for something that may becomes' (nette lijst !) kopen? Bied vanaf 225!
Hans Innemee (1951) Nederlands Ingelijste zeefdruk:'looking for something that may becomes' (nette lijst !)
Afmetingen 79 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen
Ton Schulten - Zeefdruk: Als de avond valt - 2006 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Zeefdruk: Als de avond valt - 2006
Afmetingen 70 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Carel Willink - Orion Lieder (met gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 325!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Orion Lieder (met gesigneerd boek)
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Marc Jonk - Acryl op doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Marc Jonk (1951) Nederlands Acryl op doek, Landschap - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Antje Stel - Olieverf op paneel: stilleven met eieren - 2005 kopen? Bied vanaf 275!
Antje Stel (1961) Nederlands Olieverf op paneel: stilleven met eieren - 2005
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Daan de Jong - Olieverf op doek: Wolken boven het Waddeneiland Texel - 2004 kopen? Bied vanaf 599!
Daan de Jong (1982) Nederlands Olieverf op doek: Wolken boven het Waddeneiland Texel - 2004
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Suzan Visser - Ingelijste olieverf op paneel: 'Visvlucht - 2005 kopen? Bied vanaf 699!
Suzan Visser (1967) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'Visvlucht - 2005
Afmetingen 26 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Van zintuig tot werktuig - 2004 kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Van zintuig tot werktuig - 2004
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Ria Nieswaag - Ingelijste acrylverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 575!
Ria Nieswaag (1950) Nederlands Ingelijste acrylverf op doek - 1997
Techniek Acryl
Afmetingen 103 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Ronald Tolman - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 69!
Ronald Tolman (1948) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 59.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1989
Afmetingen 64 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Hinke Posthuma - Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!) - 2017 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Hinke Posthuma (1971) Nederlands Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!) - 2017 (nette lijst!)
Afmetingen 27.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Han Wezelaar - Bronzen sculptuur: Zangeres Elabella Davis - 1958 + boek (waarin beeld staat!) kopen? Bied vanaf 1250!
Han Wezelaar (1901-1984) Nederlands Bronzen sculptuur: Zangeres Elabella Davis - 1958 + boek (waarin beeld staat!)
Techniek Brons
Afmetingen 21.5 x 7.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht 973 g
€ 1.250
Direct kopen
Monica van Dael - Bronzen beeld: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 449!
Monica van Dael (1943) Nederlands Bronzen beeld: Vrouwelijk naakt
Techniek Brons
Afmetingen 22.5 x 23 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 449
Direct kopen
Maya Wildevuur - De Danseres kopen? Bied vanaf 369!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands De Danseres
Techniek Hout
Afmetingen 151 x 44 x 65 cm (h x b x d)
Gewicht 20 g
€ 369
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Maya Wildevuur - Geisha stoel 1993 MAYA WILDEVUUR kopen? Bied vanaf 359!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geisha stoel 1993 MAYA WILDEVUUR
Techniek Hout
Afmetingen 135 x 40 x 42 cm (h x b x d)
Gewicht 20 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 359
Direct kopen
Hugo Kaagman - Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Kaagman (1955) Nederlands Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Dori Schoonderwoerd - Ingelijste olieverf op doek: Stilleven met gemberpot en boeken op tafel kopen? Bied vanaf 499!
Dori Schoonderwoerd Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Stilleven met gemberpot en boeken op tafel
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Kamagurka - Geen titel kopen? Bied vanaf 375!
Kamagurka (1956) Belgisch Geen titel
Techniek Stift
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
H.K. Winterwerp - originele jaren 30 Groninger Ploeg houtsnede "Paterswolde" gesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
H.K. Winterwerp (1918-1976) Nederlands originele jaren 30 Groninger Ploeg houtsnede "Paterswolde" gesigneerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Anton Pieck - 16 ill. in Franz Schubert (1933) & 2 handgesigneerde boeken kopen? Bied vanaf 75!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands 16 ill. in Franz Schubert (1933) & 2 handgesigneerde boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Arie-Kees van Noort - Het Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 400!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Het Spaarne Haarlem
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Toyin Loye - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Toyin Loye (1959) Nederlands Nigeriaans Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 101 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Anders Leonard Zorn - Naakt kopen? Bied vanaf 750!
Anders Leonard Zorn (1860-1920) Zweeds Naakt
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Jan te Wierik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Tinus van Bakel - Wielrenners 3 kopen? Bied vanaf 40!
Tinus van Bakel (1912-1994) Nederlands Wielrenners 3
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Willy Sluiter - Man op een paard kopen? Bied vanaf 80!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Man op een paard
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.6 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Compositie (1992) - Gouache kopen? Bied vanaf 2500!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Compositie (1992) - Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 102 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Direct kopen
Harry van Kuyk - Letter J kopen? Bied vanaf 350!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Letter J
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 69 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Toon Thijs - Rozen watertje-my fellow citizens kopen? Bied vanaf 295!
Toon Thijs (1948) Nederlands Rozen watertje-my fellow citizens
Afmetingen 41 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Jeroen Krabbé - Zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Krabbé (1944) Nederlands Zilveren broche/hanger
Techniek Zilver
Afmetingen 4.35 x 2.81 x 0.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Verbronsde Sculptuur Corry Ammerlaan “Een nieuw begin” kopen? Bied vanaf 55!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Verbronsde Sculptuur Corry Ammerlaan “Een nieuw begin”
Techniek Verbronsd
Afmetingen 26 x 11 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 990 g
€ 55
Direct kopen
Charles Catteau - Flowers kopen? Bied vanaf 60!
Charles Catteau (1880-1966) Belgisch Flowers
Afmetingen 34 x 15 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Ed Dukkers - Figuren in interieur kopen? Bied vanaf 65!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Figuren in interieur
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen