Alvar Sunol - gesigneerde litho

Alvar Sunol - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 85!
Alvar Sunol - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 85!Alvar Sunol - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 85!Alvar Sunol - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 85!Alvar Sunol - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Alvar Sunol (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage113/150

Gesigneerde litho van de kunstenaar Alvar Sunol (1935) gedrukt in een oplage van 150 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd, linksonder met 113/150. Afmeting papier  50 x 65 cm (hxb). De litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

De litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Alvar Sunol (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:05-02-2022 om 17:58
Eindtijd:19-02-2022 om 19:03
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieTiel, Nederland