Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973

Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!
  • Maarten Manson (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50

 Sterke Abstract-Geometrische  compositie door Maarten Manson.  Schilder , beeldhouwer, schrijver  (  1935 Amsterdam )   Zeefdruk op papier. 1973

Linksonder in potlood : Manson 29/50     In verso : 12606  50  50   Manson   Dupliek Horizontaal

Wordt verzonden in  -ruime -  kartonnen koker. Afhalen in Den Haag  mogelijk

Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Maarten Manson (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Fluxwear
Lid sinds 2017
127 verkochte items
Alle items (27)
50 cm
50 cm