Frans Manders - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 650!
Frans Manders (1939) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Tom Wesselmann - Mouth 2 kopen? Bied vanaf 425!
Tom Wesselmann (1931-2004) Amerikaans Mouth 2
Techniek Overig
Afmetingen 27 x 27 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Ai Weiwei - Untitled kopen? Bied vanaf 400!
Ai Weiwei (1957) Chinees Untitled
Techniek Keramiek
€ 400
Direct kopen
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Art Deco oranje Snavelkan kopen? Bied vanaf 25!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883) Nederlands Art Deco oranje Snavelkan
Afmetingen 18 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Wassily Kandinsky - 6 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans 6 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 24.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Eef van Brakel - Dorpshuis kopen? Bied vanaf 50!
Eef van Brakel (1930-2014) Nederlands Dorpshuis
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Krin Rinsema - De ontdekking kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands De ontdekking
Techniek Ets
Afmetingen 77 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Jan Battermann - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 75!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 59 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ronald Tolman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 56 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Willem Thijs - dubbele tekening: één op de voor en één op de achterkant kopen? Bied vanaf 20!
Willem Thijs (1932) Nederlands dubbele tekening: één op de voor en één op de achterkant
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Marlene Dumas - Couple kopen? Bied vanaf 95!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands Couple
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 83 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Krin Rinsema - mijmerend II kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands mijmerend II
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Erwin de Vries - Liefdes koppel II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liefdes koppel II
Afmetingen 42 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Geurt van Dijk - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Katrien Caymax - de kleine uil kopen? Bied vanaf 110!
Katrien Caymax (1951-2016) Belgisch de kleine uil
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 14.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78.5 x 54.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Henk Visch - typerende kleurenlitho - 1994 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Henk Visch (1950) Nederlands typerende kleurenlitho - 1994 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Olaf Stevens - Kristalobject - unicum kopen? Bied vanaf 425!
Olaf Stevens (1954) Nederlands Kristalobject - unicum
Afmetingen 14 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Paolo SIMONCINI - Donna del santuario di diana di nemi kopen? Bied vanaf 50!
Paolo SIMONCINI Italiaans Donna del santuario di diana di nemi
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 4 x 4 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
David Hockney - Baby Sumo signé My Window - Taschen kopen? Bied vanaf 2400!
David Hockney (1937) Engels Baby Sumo signé My Window - Taschen
Techniek Hardcover
Afmetingen 50 x 38.5 cm (h x b)
€ 2.400
Direct kopen
Henk van der Plas - Abstract Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Abstract Geometrische Compositie
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Claudia Rogge - Die Pathologie der Partei kopen? Bied vanaf 290!
Claudia Rogge (1968) Duits De pathologie van het feest
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Joan Miro - “Lithografie origineel IV”. kopen? Bied vanaf 79!
Joan Miro (1893-1983) Spaans “Lithografie origineel IV”.
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Pablo Picasso - Kleuren lithografie, “Jacqueline op paard”. kopen? Bied vanaf 70!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Kleuren lithografie, “Jacqueline op paard”.
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 27 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Geni Peter - GOUCHE 1959 kopen? Bied vanaf 250!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands GOUCHE 1959
Techniek Gouache
Afmetingen 88.5 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Damien Hirst - Gesigneerde albumhoes Red Hot Chili Peppers door Damien Hirst kopen? Bied vanaf 1200!
Damien Hirst (1965) Engels Gesigneerde albumhoes Red Hot Chili Peppers door Damien Hirst
Techniek Kunststof
Afmetingen 63 x 63 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 2500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - Westertoren kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Amsterdam - Westertoren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Mats Jonasson - Ideo 30 cm - gelimiteerde serie kopen? Bied vanaf 500!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Ideo 30 cm - gelimiteerde serie
Afmetingen 30 x 25 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 9000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Béla Harmann - Olieverf op doek, Guitige Schapen– ingelijst – ca 1875-1899 - Uniek kopen? Bied vanaf 80!
Béla Harmann Hongaars Olieverf op doek, Guitige Schapen– ingelijst – ca 1875-1899 - Uniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Leonor Fini - “The Couple, Passion Fruit”. kopen? Bied vanaf 69!
Leonor Fini (1908-1996) Frans “The Couple, Passion Fruit”.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 44 x 36 cm (h x b)
€ 69
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Maurice Wyckaert - Wyckaert kopen? Bied vanaf 1000!
Maurice Wyckaert (1923-1996) Belgisch Wyckaert
Afmetingen 90 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Ada Breedveld - on a sunny day kopen? Bied vanaf 400!
Ada Breedveld (1944) Nederlands on a sunny day
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Theo van der Horst - Schilderij zie foto kopen? Bied vanaf 50!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Schilderij zie foto
Afmetingen 56 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Peter Vos - Mus. Met felicitatie. kopen? Bied vanaf 299!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Mus. Met felicitatie.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Edvard Frank - Erotic Scene kopen? Bied vanaf 25!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Erotic Scene
Techniek Potlood
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Kees van Dongen - de Seine kopen? Bied vanaf 850!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans de Seine
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Hendrik Nijs - Night Model kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Nijs (1958) Nederlands Night Model
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Henk Hesselius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 130!
Henk Hesselius (1927) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 51 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Sam Drukker - aquarel + steendruk - titel: Liggend II - 25579 kopen? Bied vanaf 75!
Sam Drukker (1957) Nederlands aquarel + steendruk - titel: Liggend II - 25579
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gerrit Rietveld - Modellbausatz 1:6 Stuhl rot und blau kopen? Bied vanaf 120!
Gerrit Rietveld (1888-1964) Nederlands Modelbouwset stoel rood en blauw
Afmetingen 16 x 22 x 4 cm (h x b x d)
€ 120
Direct kopen