Imanol Marrodán - Ludmila in de rivier op een zomermiddag. Lithografie HC kopen? Bied vanaf 175!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Ludmila in de rivier op een zomermiddag. Lithografie HC
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Frits Weiland - de jonge violist kopen? Bied vanaf 59!
Frits Weiland (1888-1950) Nederlands de jonge violist
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Harry Storms - Man met lans? kopen? Bied vanaf 149!
Harry Storms (1945-2023) Nederlands Man met lans?
Techniek Brons
Afmetingen 18 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 2510 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Van mens tot mens kopen? Bied vanaf 39!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Van mens tot mens
Techniek Verbronsd
Afmetingen 18 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 360 g
€ 39
Direct kopen
Monica van Dael - Beeld: Albasten torso op natuurstenen basement kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Overig
Afmetingen 22 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Wervelende vrouw kopen? Bied vanaf 59!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Wervelende vrouw
Techniek Verbronsd
Afmetingen 26 x 8 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 628 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Carl Kayser-Eichberg - Schäfer in Norddeutscher Landschaft kopen? Bied vanaf 290!
Carl Kayser-Eichberg (1873-1964) Duits Herder in het Noord-Duitse landschap
Afmetingen 66 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Sigrid Nienstedt - Landschaft, 1997 kopen? Bied vanaf 590!
Sigrid Nienstedt (1962) Duits Landschap, 1997
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 590
Direct kopen
Friso Kramer - Vintage Revoltstoel van Friso Kramer kopen? Bied vanaf 140!
Friso Kramer (1922) Nederlands Vintage Revoltstoel van Friso Kramer
Afmetingen 78 x 61 x 43 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 140
Direct kopen
Henry Heerup - Hyrdetime kopen? Bied vanaf 250!
Henry Heerup (1907-1993) Deens Hyrdetime
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Karel Appel - Tantrika 1 compleet met 5 lithos kopen? Bied vanaf 3200!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Tantrika 1 compleet met 5 lithos
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.200
Direct kopen
Egill Jacobsen - Maskers compositie kopen? Bied vanaf 375!
Egill Jacobsen (1910-1998) Deens Maskers compositie
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Pol Bury - Etudes pour les desmoiselles d, avignon kopen? Bied vanaf 395!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans Etudes pour les desmoiselles d, avignon
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Gerard Delfgaauw - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 500!
Gerard Delfgaauw (1882-1947) Nederlands Winterlandschap
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Corneille - Paysage Minéralogique, 1960 - Uniek stuk Met de hand ingekleurde litho kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Paysage Minéralogique, 1960 - Uniek stuk Met de hand ingekleurde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Direct kopen
Robert Mapplethorpe - 'William S. Burroughs' - Originele Zilver Gelatine Foto - 1982 kopen? Bied vanaf 125!
Robert Mapplethorpe (1946-1989) Amerikaans 'William S. Burroughs' - Originele Zilver Gelatine Foto - 1982
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern kopen? Bied vanaf 100!
Onbekend Modern
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 70!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Willem Witsen - Pakhuizen op Uilenburg kopen? Bied vanaf 400!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Pakhuizen op Uilenburg
Techniek Ets
Afmetingen 86 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Willem Witsen - Kraansluis, huizen links (proefdruk XV) kopen? Bied vanaf 525!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Kraansluis, huizen links (proefdruk XV)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Onbekend - Japanse Cloisonné vaas kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend Japanse Cloisonné vaas
Techniek Overig
Afmetingen 23 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen
Bienette Moraal - Hoedjesparade kopen? Bied vanaf 41!
Bienette Moraal (1954-2003) Nederlands Hoedjesparade
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 41
Direct kopen
Johannes Antonius Pietersen - Hooiklamp en boer met kippen aan het Water. kopen? Bied vanaf 50!
Johannes Antonius Pietersen (1893-1970) Nederlands Hooiklamp en boer met kippen aan het Water.
Afmetingen 77 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Adrianus Johannes Grootens - (1864 - 1957) kopen? Bied vanaf 50!
Adrianus Johannes Grootens (1864-1957) Nederlands (1864 - 1957)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
John Horsewell - Prachtig landschapsschilderij kopen? Bied vanaf 300!
John Horsewell (1952) Engels Prachtig landschapsschilderij
Afmetingen 85.5 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Sam Schellink - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Sam Schellink (1876-1958) Nederlands Landschap
Afmetingen 64 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Gerard Engels - 2 in zeer bep. oplage gemaakte Etsen "vrouwelijk naakt" met persoonlijke opdrach kopen? Bied vanaf 29!
Gerard Engels (1945) Nederlands 2 in zeer bep. oplage gemaakte Etsen "vrouwelijk naakt" met persoonlijke opdrach
Techniek Droge Naald
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Direct kopen
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 189!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Naakt. Staande vrouw.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 189
Direct kopen
Jean-Jacques Foulon - Kleurrijk bloemenstilleven kopen? Bied vanaf 95!
Jean-Jacques Foulon (1923-1980) Frans Kleurrijk bloemenstilleven
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Willem de Kooning - Affiche Holland Festival 1987 kopen? Bied vanaf 75!
Willem de Kooning (1904-1997) Nederlands Amerikaans Affiche Holland Festival 1987
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 60 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Raoul Hynckes - Meiregen 1925 - met 14 illustraties van Hynckes kopen? Bied vanaf 60!
Raoul Hynckes (1893-1973) Belgisch Nederlands Meiregen 1925 - met 14 illustraties van Hynckes
Techniek Hardcover
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Ton Schulten - 2 hardcovers, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Ton Schulten (1938) Nederlands 2 hardcovers, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Dick Ket - Koperdiepdruk , Acht tekeningen van Dick Ket - 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Dick Ket (1902-1940) Nederlands Koperdiepdruk , Acht tekeningen van Dick Ket - 1964
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.250
Direct kopen
Herma Steur - Fraaie hoogdruk reliëf Ets – zeer kleine oplage (7) - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Herma Steur (1926) Nederlands Fraaie hoogdruk reliëf Ets – zeer kleine oplage (7) - potloodgesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Chine collé
€ 27
Direct kopen
Wassily Kandinsky - Das Jüngste Gericht, Original-Holzschnitt 1911 Roethel 146 kopen? Bied vanaf 75!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Het Laatste Oordeel, originele houtsnede 1911 Roethel 146
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 23.5 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jeanne Johns - Noordense plas. kopen? Bied vanaf 70!
Jeanne Johns (1939) Nederlands Noordense plas.
Techniek Acryl
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 70
Direct kopen
Ben Viegers - Schepen voor de kust bij Concarneau kopen? Bied vanaf 3600!
Ben Viegers (1886-1947) Nederlands Schepen voor de kust bij Concarneau
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.600
Direct kopen
Martin Engelman - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Arnold Marc Gorter - Golden oktober kopen? Bied vanaf 2600!
Arnold Marc Gorter (1866-1933) Nederlands Golden oktober
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.600
Direct kopen
Jan Radersma - Gouache (1988) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jan Radersma (1948) Nederlands Gouache (1988) - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 148 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Onbekend - Overvloed kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Overvloed
Afmetingen 67 x 110 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Raoul De Keyser - Surplace kopen? Bied vanaf 1750!
Raoul De Keyser (1930-2012) Belgisch Surplace
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Koen Delaere - Olieverf op doek | 'Zonder titel' | 2009 kopen? Bied vanaf 2500!
Koen Delaere (1970) Belgisch Nederlands Olieverf op doek | 'Zonder titel' | 2009
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 2.500
Direct kopen
Afmetingen 89 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Mary Waters - Brieflezende vrouw, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1495!
Mary Waters (1957) Engels Iers Brieflezende vrouw, olieverf op doek
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.495
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Hart voor elkaar kopen? Bied vanaf 69!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Hart voor elkaar
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1050 g
€ 69
Direct kopen
Pol Mara - Partageons la fraicheur, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 1000!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Partageons la fraicheur, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot!)
Afmetingen 116 x 116 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen