Dan Asher - original Zeichnung, 40 x 30 cm, handsigniert und datiert ´93. kopen? Bied vanaf 125!
Dan Asher (1947-2010) Amerikaans originele tekening, 40 x 30 cm, handgesigneerd en gedateerd '93.
Techniek Stift
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Dan Asher - original Zeichnung, 40 x 30 cm, handsigniert und datiert ´94. kopen? Bied vanaf 125!
Dan Asher (1947-2010) Amerikaans originele tekening, 40 x 30 cm, handgesigneerd en gedateerd '94 rechtsonder, recto.
Techniek Stift
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jac. J. Koeman - Stilleven pioenrozen kopen? Bied vanaf 420!
Jac. J. Koeman (1889-1978) Nederlands Stilleven pioenrozen
Afmetingen 45 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Direct kopen
Sebastiaan Holzhuber - 'Rifflandschaft'- GROOT kopen? Bied vanaf 149!
Sebastiaan Holzhuber (1949) Oostenrijks Nederlands 'Rifflandschaft'- GROOT
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 144 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Rob Scholte - On the origin of species, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands On the origin of species, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Vincent van Ojen - Berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 380!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Berglandschap met rivier
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 104 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Willem van Veldhuizen - Marcel Breuer's Wassily stoel (1925) - litho - handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem van Veldhuizen (1954) Nederlands Marcel Breuer's Wassily stoel (1925) - litho - handgesigneerd en ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Tini van Doornik - Paar Zilverreigers kopen? Bied vanaf 39!
Tini van Doornik (1906-1980) Nederlands Paar Zilverreigers
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Otto Steinert - Bunt wie der graue Alttag kopen? Bied vanaf 35!
Otto Steinert (1915-1978) Duits Bunt wie der graue Alttag
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 21
Direct kopen
Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 670
Direct kopen
Jan te Wierik - Zonder (bekende) titel kopen? Bied vanaf 850!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Zonder (bekende) titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 67 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Frans Everbag - Magnolia in gemberpot kopen? Bied vanaf 75!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Magnolia in gemberpot
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 72 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Theo Beerendonk - Naakt. Liggende dame. Ets. kopen? Bied vanaf 65!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Naakt. Liggende dame. Ets.
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - Kristal object groen glas kopen? Bied vanaf 55!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Kristal object groen glas
Afmetingen 7.5 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1085 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 55
Direct kopen
Heinrich Neuy - Das Zarte bindet, das Starke nicht, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Heinrich Neuy (1911-2003) Duits Das Zarte bindet, das Starke nicht, zeefdruk
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met zwart en rode blokjes kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met zwart en rode blokjes
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands kompositie met kubussen
Techniek Potlood
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zonder titel
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Christian Verhelst - Prima Materia IV met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
Christian Verhelst (1962) Belgisch Prima Materia IV met lijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jan Hendriks - untitled 25 11 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 25 11
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jan Hendriks - Untitled 25 22 kopen? Bied vanaf 500!
Jan Hendriks (1946) Nederlands Untitled 25 22
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 40 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Hans Koetsier - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Hans Koetsier (1930-1991) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Hendriks - untitled 24 01 kopen? Bied vanaf 500!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 24 01
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Jan Hendriks - untitled 25 12 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 25 12
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jan Hendriks - untitled 25 05 kopen? Bied vanaf 500!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 25 05
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 495!
Antonia Lambelé (1943) Belgisch Engels Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel - Laatste keer!
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
Ingelijst Op Spieraam
€ 495
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - Alle kleuren van alle auto’s, metaal- en reliëfdruk kopen? Bied vanaf 195!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands Alle kleuren van alle auto’s, metaal- en reliëfdruk
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Herman Brood - Pure 2000 kopen? Bied vanaf 3750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Pure 2000
Techniek Acryl
Afmetingen 103 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.750
Direct kopen
Mark Verstockt - geometrisch abstracte compositie, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Mark Verstockt (1930-2014) Belgisch geometrisch abstracte compositie, gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Roy Villevoye - Vouw/Fold kopen? Bied vanaf 115!
Roy Villevoye (1960) Nederlands Vouw/Fold
Techniek Fotocollage
Afmetingen 30.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 239!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Harry van Kuyk - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 199!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Zeefdruk: Geometrische compositie
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Anton Stankowski - Zeefdruk: Col'nova kopen? Bied vanaf 175!
Anton Stankowski (1906-1998) Duits Zeefdruk: Col'nova
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Pearl Perlmuter - ‘Clearof ’ - abstracte ets - 1965 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 225!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands ‘Clearof ’ - abstracte ets - 1965 - ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Paul van Gils - Geometrisch abstracte compositie, ets kopen? Bied vanaf 60!
Paul van Gils (1949) Nederlands Geometrisch abstracte compositie, ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 390!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) - Laatste keer!
Afmetingen 42 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 390
Direct kopen
Victor Vasarely - Gotha, zeefdruk kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Gotha, zeefdruk
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jan te Wierik - Abstract kopen? Bied vanaf 130!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Abstract
Techniek Gouache
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 130
Direct kopen
Joop Houthuijzen - Zomergevoel kopen? Bied vanaf 1250!
Joop Houthuijzen (1943-2024) Nederlands Zomergevoel
Techniek Brons
Afmetingen 103 x 60 x 45 cm (h x b x d)
€ 1.250
Direct kopen
Sven Hoekstra - naar huis kopen? Bied vanaf 1000!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands naar huis
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Sven Hoekstra - De loper kopen? Bied vanaf 1200!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands De loper
Afmetingen 65 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001). kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001).
Afmetingen 121 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Pavel Husa - Linosnede kopen? Bied vanaf 49!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gerriet Postma - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1200!
Gerriet Postma (1932-2009) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek
Afmetingen 103 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Pieter Becks - Façade kopen? Bied vanaf 20!
Pieter Becks Nederlands Façade
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen