Techniek Ets
Afmetingen 29.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!
ADO (1922-2002) Nederlands BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex.
Afmetingen 25 x 18 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht 4500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 199
Direct kopen
Kees van Bohemen - Vrouw met vosje, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw met vosje, zeefdruk (groot)
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Rob Scholte - 3 Gratieën, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands 3 Gratieën, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Prins - Meer licht, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Prins (1956) Nederlands Meer licht, ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Wouter Stips - Samen onderweg kopen? Bied vanaf 100!
Wouter Stips (1944) Nederlands Samen onderweg
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Ella van Schaik - Drie katten tekenen kopen? Bied vanaf 25!
Ella van Schaik Nederlands Drie katten tekenen
Techniek Potlood
Afmetingen 63 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Jan de Valk - Het vlakke land kopen? Bied vanaf 95!
Jan de Valk (1937) Nederlands Het vlakke land
Techniek Overig
Afmetingen 15 x 25 x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Eelco Brand - Titel: BW kopen? Bied vanaf 1000!
Eelco Brand (1969) Nederlands Titel: BW
Afmetingen 120 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan van den Brink - Winter. kopen? Bied vanaf 50!
Jan van den Brink Nederlands Winter.
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Lucebert - Anton Martineau, Shinkichi Tajiri, e.a., Hommage aan Max Ernst (10x grafiek) kopen? Bied vanaf 380!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Anton Martineau, Shinkichi Tajiri, e.a., Hommage aan Max Ernst (10x grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Direct kopen
Stephen Lack - State of the World: Dreams that come true kopen? Bied vanaf 5000!
Stephen Lack (1946) Canadees State of the World: Dreams that come true
Afmetingen 200 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.000
Direct kopen
Ben van den Eerenbeemt - Surface 1 en Surface 2 kopen? Bied vanaf 125!
Ben van den Eerenbeemt (1933-2006) Nederlands Surface 1 en Surface 2
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Joseph Klibansky - Bare Hug — Collectable/Sienna Moon kopen? Bied vanaf 2700!
Joseph Klibansky (1984) Nederlands Zuid-Afrikaans Bare Hug — Collectable/Sienna Moon
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 22 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.700
Direct kopen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Direct kopen
A.R. Penck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Zonder titel
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Ets - Nieuw ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 365
Direct kopen
Roger Raveel - Onweder, 1976 kopen? Bied vanaf 995!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Onweder, 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Techniek Carborundum
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 865
Direct kopen
Roger Raveel - Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie kopen? Bied vanaf 595!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Tjalf Sparnaay - Ontbijtje (groot) kopen? Bied vanaf 425!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands Ontbijtje (groot)
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Carel Willink - Arcadisch landschap, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Arcadisch landschap, zeefdruk (groot)
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
René Daniëls - kleurenzeefdruk | 'Lland Stival' | 1985 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 1500!
René Daniëls (1950) Nederlands kleurenzeefdruk | 'Lland Stival' | 1985 (INGELIJST)
Afmetingen 130 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gerrit Benner - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | ca.1981 kopen? Bied vanaf 3000!
Gerrit Benner (1897-1981) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | ca.1981
Afmetingen 42 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.000
Direct kopen
Lodewijk Schelfhout - Le Chateau II, droge naald ets (zeer zeldzaam, groot) kopen? Bied vanaf 575!
Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Nederlands Le Chateau II, droge naald ets (zeer zeldzaam, groot)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Bengt Lindstrom - Koppen kopen? Bied vanaf 495!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Koppen
Techniek Carborundum
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Carel Willink - Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Sjoerd Buisman - Afdruk van een dennenappel | 'Picea Abies' | 1983 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 200!
Sjoerd Buisman (1948) Nederlands Afdruk van een dennenappel | 'Picea Abies' | 1983 (UNIEK WERK)
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Sjoerd Buisman - handgesigneerd collage op karton | 'Opuntia' | 1993 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Collage
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 300
Direct kopen
Giovanni Vetere - Twee Figuren kopen? Bied vanaf 75!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Twee Figuren
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Reinier van den Berg - Voorjaar in de Polder. kopen? Bied vanaf 60!
Reinier van den Berg (1873-1944) Nederlands Voorjaar in de Polder.
Afmetingen 34 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Paul Permeke - zeezicht kopen? Bied vanaf 249!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels zeezicht
Afmetingen 43 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Jan Jacobus Matthijs Damschröder - Hofdame in de opmaak kopen? Bied vanaf 420!
Jan Jacobus Matthijs Damschröder (1825-1905) Nederlands Hofdame in de opmaak
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Direct kopen