Myra de Vries - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Myra de Vries (1962) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015 kopen? Bied vanaf 275!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 60 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Andrea Serra - Keramieken beeld: vrouwen torso kopen? Bied vanaf 275!
Andrea Serra (1981) Italiaans Keramieken beeld: vrouwen torso
Techniek Keramiek
Afmetingen 25.5 x 12 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 988 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersleed (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersleed (Zeer groot)
Afmetingen 112 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Andre van der Vossen - Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1495!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot)
Afmetingen 77 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersleed / A124 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersleed / A124 (Zeer groot)
Afmetingen 125 x 192 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Paul Permeke - Boerderijen kopen? Bied vanaf 450!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels Boerderijen
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Eugène Brands - Ingelijste olieverf: Portret met een vogel op de achtergrond - 1957 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Ingelijste olieverf: Portret met een vogel op de achtergrond - 1957
Afmetingen 69 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek(zeer groot werk!) kopen? Bied vanaf 2250!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Olieverf op doek(zeer groot werk!)
Afmetingen 144 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1963(nieuwe lijst!!) kopen? Bied vanaf 995!
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Paul Permeke - Huizen in de sneeuw kopen? Bied vanaf 275!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels Huizen in de sneeuw
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.480
Direct kopen
Peter Kool - “Untitled” Abstract Landscape kopen? Bied vanaf 75!
Peter Kool (1962) Nederlands “Untitled” Abstract Landscape
Techniek Monotype
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Mark Visione - Possible sacred cult object. kopen? Bied vanaf 30!
Mark Visione (1953) Nederlands Possible sacred cult object.
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Jan te Wierik - Abstract kopen? Bied vanaf 495!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Abstract
Afmetingen 107 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Corneille - 1971 - "L'arbre" (De boom). Prachtige oude litho kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1971 - "L'arbre" (De boom). Prachtige oude litho
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Felix Labisse - "Les Promesses d'un Visage" Kleurenlitho uit de reeks "Les Fleurs du mal" 1975 kopen? Bied vanaf 189!
Felix Labisse (1905-1982) Frans "Les Promesses d'un Visage" Kleurenlitho uit de reeks "Les Fleurs du mal" 1975
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Direct kopen
Felix Labisse - "Chansons D'apres midi" Kleurenlitho uit de reeks Les Fleurs Du Mal 1975 kopen? Bied vanaf 189!
Felix Labisse (1905-1982) Frans "Chansons D'apres midi" Kleurenlitho uit de reeks Les Fleurs Du Mal 1975
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Direct kopen
Lex Heijligers - Sfinxen kopen? Bied vanaf 250!
Lex Heijligers (1949) Nederlands Sfinxen
Afmetingen 71 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Delphine Boël - The Art Of Small Talk Acryl op doek met certificaat kopen? Bied vanaf 7000!
Delphine Boël (1968) Belgisch The Art Of Small Talk Acryl op doek met certificaat
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 7.000
Direct kopen
Martin Kers - 21 natuurfoto's (gesigneerd) in box kopen? Bied vanaf 50!
Martin Kers (1944) Nederlands 21 natuurfoto's (gesigneerd) in box
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Leo Gestel - Meisje en eenhoorn. Fantastische voorstelling. kopen? Bied vanaf 59!
Leo Gestel (1881-1941) Nederlands Meisje en eenhoorn. Fantastische voorstelling.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 27 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Joop Kropff - Stads gezicht Den Haag kopen? Bied vanaf 30!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Stads gezicht Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Joe Wols - onbekend kopen? Bied vanaf 20!
Joe Wols (1929-2019) Nederlands onbekend
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 20
Direct kopen
Constant - Horreur kopen? Bied vanaf 250!
Constant (1920-2005) Nederlands Horreur
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Paul Noldus - Portret van jong meisje kopen? Bied vanaf 100!
Paul Noldus (1898-1992) Belgisch Portret van jong meisje
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Bastiaanssen - Flying fishes kopen? Bied vanaf 90!
Peter Bastiaanssen (1957) Nederlands Flying fishes
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Giuseppe Bessi - Buste kopen? Bied vanaf 400!
Giuseppe Bessi (1857-1922) Italiaans Buste
Techniek Marmer
Afmetingen 65 x 35 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
John van 't Slot - zonder titel kopen? Bied vanaf 500!
John van 't Slot (1949) Nederlands zonder titel
Afmetingen 53.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Dynamisch danspaar kopen? Bied vanaf 139!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Dynamisch danspaar
Techniek Brons
Afmetingen 26 x 14 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 1674 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 139
Direct kopen
John Coen - Standing figure kopen? Bied vanaf 299!
John Coen (1941) Iers Standing figure
Techniek Brons
Afmetingen 29 x 7 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1810 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Vogel kopen? Bied vanaf 50!
Brons (Onbekend) Vogel
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 18 x 5 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Pieter d' Hont - bronzen beeld - 'Bizon' - 1981 kopen? Bied vanaf 1750!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands bronzen beeld - 'Bizon' - 1981
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 15 x 6 cm (h x b x d)
€ 1.750
Direct kopen
Remco van der Gugten - Liefdespaar kopen? Bied vanaf 225!
Remco van der Gugten (1942) Nederlands Liefdespaar
Techniek Brons
Afmetingen 20.5 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Peter Petersen - Komodo Varaan (uniek!) kopen? Bied vanaf 2750!
Peter Petersen (1947) Nederlands Komodo Varaan (uniek!)
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 110 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 22000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.750
Direct kopen
Dorien Melis - Universe ( wandobject) kopen? Bied vanaf 325!
Dorien Melis (1938-2021) Nederlands Universe ( wandobject)
Techniek Hout
Afmetingen 27.5 x 22.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Carel Visser - Oxiderend stalen beeld: twee zusters - 2000 (grote versie) kopen? Bied vanaf 699!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Oxiderend stalen beeld: twee zusters - 2000 (grote versie)
Techniek Overig
Afmetingen 8 x 12 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 1271 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Ken Friedman - Circels kopen? Bied vanaf 55!
Ken Friedman (1949) Amerikaans Circels
Techniek Litho
Afmetingen 101 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Kees Salentijn - De vliegers kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn (1947) Nederlands De vliegers
Afmetingen 27 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Duck Sung Kang - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Duck Sung Kang (1945) Zuid-Koreaans zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 37 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Rob Scholte - Tjipke Visserweg kopen? Bied vanaf 55!
Rob Scholte (1958) Nederlands Tjipke Visserweg
Afmetingen 32.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Eric Toebosch - Als een hond omvalt kopen? Bied vanaf 45!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Als een hond omvalt
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan van Lokhorst - origineel schilderij - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Jan van Lokhorst (1954) Nederlands origineel schilderij - gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Yolande Brouwers - rood fond kopen? Bied vanaf 38!
Yolande Brouwers (1951) Nederlands rood fond
Afmetingen 69 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 38
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Joop te Riele - Arnhems meisje kopen? Bied vanaf 79!
Joop te Riele (1939) Nederlands Arnhems meisje
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 620 g
€ 79
Direct kopen
Anton Rooskens - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 825!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 79
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Paysage nocturne kopen? Bied vanaf 825!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Paysage nocturne
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Terraco, voorheen St. Joris - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 40!
Terraco, voorheen St. Joris (1937-2010) Nederlands Madonna met kind
Afmetingen 30 x 10 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Direct kopen