Corneille - Oiseau né du paysage I kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseau né du paysage I
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 82.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Hubert Malfait - Veldwerk met paard en kar kopen? Bied vanaf 3000!
Hubert Malfait (1898-1971) Belgisch Veldwerk met paard en kar
Afmetingen 85 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Alexander van Noort - Bollenveld Heemstede kopen? Bied vanaf 295!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Bollenveld Heemstede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Joop van Egmond - De Weerribben, omgeving Giethoorn kopen? Bied vanaf 325!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands De Weerribben, omgeving Giethoorn
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Joop van Egmond - Driehuizen, De Beemster kopen? Bied vanaf 275!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Driehuizen, De Beemster
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Annie van de Ruit - Overwerk kopen? Bied vanaf 25!
Annie van de Ruit (1904-1992) Nederlands Overwerk
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 45.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 59
Direct kopen
Herman Gordijn - Processie, ets kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Processie, ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap met knotwilg - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap met knotwilg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rob Scholte - Nachtlicht, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 169!
Rob Scholte (1958) Nederlands Nachtlicht, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Arthur Spronken - Mythische figuren kopen? Bied vanaf 550!
Arthur Spronken (1930-2018) Nederlands Mythische figuren
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 44 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Harry Koster - Gezicht op Oosterschelde kopen? Bied vanaf 375!
Harry Koster (1943) Nederlands Gezicht op Oosterschelde
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Clemens Briels - Un jour a croix de chenevaux kopen? Bied vanaf 2250!
Clemens Briels (1946) Nederlands Un jour a croix de chenevaux
Techniek Acryl
Afmetingen 125 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 2.250
Direct kopen
Roger Thalamy - Galaxy-Erotic (groot) kopen? Bied vanaf 130!
Roger Thalamy (1927-2016) Frans Galaxy-Erotic (groot)
Afmetingen 133 x 83.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Theo Koster - Movement 5 kopen? Bied vanaf 125!
Theo Koster (1952) Nederlands Movement 5
Techniek Hout
Afmetingen 30 x 30 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 2900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Henri van de Velde - Zwolle Sassenpoort kopen? Bied vanaf 20!
Henri van de Velde (1896-1969) Nederlands Zwolle Sassenpoort
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Romain Steppe - Vissersboot onder zeil varend bij maanlicht dicht bij het strand kopen? Bied vanaf 180!
Romain Steppe (1859-1927) Belgisch Vissersboot onder zeil varend bij maanlicht dicht bij het strand
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Annie Leibovitz - Pirelli kalender 2000 kopen? Bied vanaf 20!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans Pirelli kalender 2000
Techniek Fotocollage
Afmetingen 60 x 44 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Mario Testino - Pirelli kalender 2001 kopen? Bied vanaf 20!
Mario Testino (1954) Engels Peruaans Pirelli kalender 2001
Techniek Fotocollage
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Onbekend - Vrachtschepen op een binnenrivier in Nederland kopen? Bied vanaf 85!
Onbekend Vrachtschepen op een binnenrivier in Nederland
Afmetingen 58 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Joep Coppens - Brons beeld genaamd de Vrede van Gandhi kopen? Bied vanaf 475!
Joep Coppens (1940) Nederlands Brons beeld genaamd de Vrede van Gandhi
Techniek Brons
Afmetingen 50 x 12 x 12 cm (h x b x d)
€ 475
Direct kopen
Willem van der Velden - De wever en zijn vrouw kopen? Bied vanaf 395!
Willem van der Velden (1947) Nederlands De wever en zijn vrouw
Techniek Brons
Afmetingen 48 x 20 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht 12000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Frits van Eeden - uniek item: Beschilderd haringtonnetje kopen? Bied vanaf 125!
Frits van Eeden (1944-2022) Nederlands uniek item: Beschilderd haringtonnetje
Techniek Hout
Afmetingen 43 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Piet Tuytel - Metalen sculpturen: Key series - 1998 kopen? Bied vanaf 495!
Piet Tuytel (1956) Nederlands Metalen sculpturen: Key series - 1998
Techniek Aluminium
Afmetingen 26.5 x 13.5 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Pepe Gregoire - Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Pepe Gregoire (1950) Nederlands Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 11 x 5.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Ets Heide Laren Noord-Holland kopen? Bied vanaf 65!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Ets Heide Laren Noord-Holland
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Jaap Nefkens - St. Paul de Vence ( Alpes Maritime) kopen? Bied vanaf 250!
Jaap Nefkens (1926-1999) Nederlands St. Paul de Vence ( Alpes Maritime)
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Günther Förg - Composition (zonder titel) kopen? Bied vanaf 675!
Günther Förg (1952-2013) Duits Composition (zonder titel)
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 675
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Philips - Berio oval Design van Philips Massive Tafellamp in RVS aluminium kopen? Bied vanaf 100!
Philips (1891) Nederlands Berio oval Design van Philips Massive Tafellamp in RVS aluminium
Afmetingen 20 x 30 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
Direct kopen
Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Libido, zeefdruk (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Peter Schenk - Zeefdruk, in mooie lijst, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Peter Schenk (1944-2011) Nederlands Zeefdruk, in mooie lijst, handgesigneerd
Afmetingen 72.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Patty Harpenau - 8-7-1996 (met lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Patty Harpenau (1959) Nederlands 8-7-1996 (met lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Peter Klashorst - Freddie the Camel kopen? Bied vanaf 325!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Freddie the Camel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 325
Direct kopen
Tamara Jungnickel - Polderhuis kopen? Bied vanaf 20!
Tamara Jungnickel (1968) Nederlands Polderhuis
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Mark Visione - Sorrow kopen? Bied vanaf 20!
Mark Visione (1953) Nederlands Sorrow
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Piet Franzen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Piet Franzen (1940) Nederlands Zonder titel
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Thijs Hanekamp - Moonlight on the rocks kopen? Bied vanaf 250!
Thijs Hanekamp (1954) Nederlands Moonlight on the rocks
Afmetingen 63.3 x 63.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Henri Matchavariani - Origineel pastel: Naaktstudie kopen? Bied vanaf 80!
Henri Matchavariani (1939) Frans Origineel pastel: Naaktstudie
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Louis Berton - Ganzen kopen? Bied vanaf 95!
Louis Berton Frans Ganzen
Afmetingen 65 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jan Schonk - geen titel kopen? Bied vanaf 265!
Jan Schonk (1889-1976) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 57 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 265
Direct kopen
Wilhelm Beuermann - Abstrakte Landschaft kopen? Bied vanaf 60!
Wilhelm Beuermann (1937) Duits Abstract landschap
Afmetingen 33.4 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Piet Warffemius - zeefdruk: Up and down kopen? Bied vanaf 85!
Piet Warffemius (1956) Nederlands zeefdruk: Up and down
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Ingrid van Bergen - Buikschuiver kopen? Bied vanaf 45!
Ingrid van Bergen Duits Buikschuiver
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen