Zeer mooie knobbel vaas van de Delftse aardewerk fabrikant De Porceleyne Fles. De vaas is gemerkt met het teken van de Porceleyne fles, van de jaarletters AJ, die staan voor 1914 en de initialen van de schilder AB , J.A.Burghoorn die werkzaam was van 1892 tot 1949. Ook getal 806 staat aan de onderzijde vermeld. Vaas is in perfecte staat.
Zeer Goed
Gezien zijn leeftijd. Er zijn geen chips oid.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 20,20
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80