Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914

Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!
Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!
  • Porceleyne Fles (1653)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1914
Stijl Art Deco
Afmetingen 32 x 15 x 30 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Zeer mooie knobbel vaas van de Delftse aardewerk fabrikant De Porceleyne Fles. De vaas is gemerkt met het teken van de Porceleyne fles, van de jaarletters AJ, die staan voor 1914 en de initialen van de schilder AB , J.A.Burghoorn  die werkzaam was van 1892 tot 1949. Ook getal 806 staat aan de onderzijde vermeld. Vaas is in perfecte staat.
Gezien zijn leeftijd. Er zijn geen chips oid.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 20,20
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80