Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een man, gesigneerde houtskooltekening, 1997 - Verkocht

Portret van een man, gesigneerde houtskooltekening, 1997 kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Portret van een man, gesigneerde houtskooltekening, 1997 kopen? Bied vanaf 1!Portret van een man, gesigneerde houtskooltekening, 1997 kopen? Bied vanaf 1!Portret van een man, gesigneerde houtskooltekening, 1997 kopen? Bied vanaf 1!Portret van een man, gesigneerde houtskooltekening, 1997 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Afmeting: 25 x 37 cm
Materiaal: houtskool op dik gerasterd papier
Onduidelijk gesigneerd en omschreven in Russisch.
(wordt verkocht zonder lijst)