Prosper De Wit volgde zijn opleiding aan de academie te Antwerpen bij Henri De Braekeleer. Zijn vroege werken zijn kenmerkend voor deze periode en zijn een mix tussen het realisme en het impressionisme vaak met een luministische inslag. Dit pareltje binnen het oeuvre van Prosper De Wit is daarvan een prachtig voorbeeld. Het sluit dan ook perfect aan bij de werken van zijn gekende tijdgenoten Hippolyte Boulanger en Guillame Vogels.
Zeer Goed
In zeer goede staat en ingelijst in prachtige oude stijllijst
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-eloois-vijve, België