Niet of onleesbaar gesigneerd - R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen

R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!

R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen

Verkoopprijs: € 3,00

R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
FA. (1)

72 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Stilleven van rode rozen, 20e eeuw.
Olieverf op board, gesigneerd rechtsonder R.Cox.
Fraai ingelijst in klassieke lijst.

Afmeting:
Inclusief lijst 22,5 cm x 27,5 cm, paneel 12,5 cm x 17,5 cm

Schilderijtje word zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:31-07-2016 om 11:27
Eindtijd:08-08-2016 om 20:27

Biedingen (2):

RoxyZoe
8 aug. / 16:41
€ 3
14636
8 aug. / 10:55
€ 1