Rafael Bogarin - zonder titel

Rafael Bogarin - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Rafael Bogarin - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Rafael Bogarin - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Rafael Bogarin (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie werk van Rafael Bogarin (1946). Wordt aangetekend verzonden.  Ophalen kan natuurlijk ook .
Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.
Of na aankoop tijdelijk opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Rafael Bogarin (1946)

Venezolaans Venezolaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3454 verkochte items
Alle items van deze verkoper (517)
57 cm
72 cm
Starttijd24-12-2023 om 9:40
Eindtijd8-1-2024 om 20:37
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland