Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8 / 20 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 8-1-2024 om 17:56 |
Eindtijd | 21-1-2024 om 19:00 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |