Raoul Dufy - Originele ets met titel: Musique

Raoul Dufy - Originele ets met titel: Musique kopen? Bied vanaf 125!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Raoul Dufy - Originele ets met titel: Musique kopen? Bied vanaf 125!Raoul Dufy - Originele ets met titel: Musique kopen? Bied vanaf 125!Raoul Dufy - Originele ets met titel: Musique kopen? Bied vanaf 125!Raoul Dufy - Originele ets met titel: Musique kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Raoul Dufy (1877-1953)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1930
TechniekVaria
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Originele ets van Raoul Dufy in een oplage van slechts 200 exemplaren.

Musique - in de etsplaat gesigneerde ets op Japans papier - uit de luxe editie van de monografie 'Raoul Dufy' - 1930

Ets is in goede staat , afkomstig uit 'tirage de tête' van 200 genummerde exemplaren op Japon van de kostbare monografie 'Raoul Dufy' uitgegeven door Editions Floury in 1930.

Papier denk ik iets vergeeld, hoewel gedrukt op licht getint / gekleurd papier. Verder in zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-05-2020 om 14:18
Eindtijd:13-08-2020 om 22:05

Biedingen (1):

RobDuThee
13 aug. / 20:05
€ 125