Razzia: Zeefdruk, Man en vrouw - Ingelijst (Groot)

Razzia: Zeefdruk, Man en vrouw - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Razzia: Zeefdruk, Man en vrouw - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!Razzia: Zeefdruk, Man en vrouw - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!Razzia: Zeefdruk, Man en vrouw - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!Razzia: Zeefdruk, Man en vrouw - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Gerard Courbouleix (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Man en vrouw
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 115 cm x 87,5 cm
Oplage: 110/350
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In zeer goede staat

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Alle werken en lijsten zijn in perfecte staat, tenzij nadrukkelijk anders aangegeven. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Speciale voorwaarden

Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Afhandeling

Bezorgkosten: 40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen). België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Verzenden zonder lijst: Werken waarbij dit mogelijk is (grafiek) kunnen ook zonder lijst verzonden worden. U betaalt dan 12,50 euro verzendkosten binnen NL of 20,00 euro binnen de EU.

Opmerking: Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd worden om bezorgkosten/verzendkosten te besparen. Bij verzenden is dit alleen mogelijk indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Heeft u nog andere biedingen lopen dan wachten wij over het algemeen met het versturen van de factuur totdat al uw biedingen in die week zijn afgelopen, zodat de aankopen op één factuur gezet kunnen worden.

Bezichtigen

QQVB.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:02-06-2015 om 11:53
Eindtijd:14-06-2015 om 11:53

Biedingen (1):

Meer40
13 jun. / 21:32
€ 70