Prachtig en zeldzaam werk van de Utrechtse beeldhouwer Kamphorst, een combinatie van pentekening en aquarel gevat in een nette passe-partout en lijst.
Gedurende de veiling is het werk op afspraak te bezichtigen in het centrum van Utrecht. Levering in binnen en buitenland in overleg mogelijk.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00