Rein Kamphorst - Stier - Verkocht

Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!
Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!Rein Kamphorst - Stier kopen? Bied vanaf 65!
  • Rein Kamphorst (1932)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 23 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig en zeldzaam werk van de Utrechtse beeldhouwer Kamphorst, een combinatie van pentekening en aquarel gevat in een nette passe-partout en lijst.

Gedurende de veiling is het werk op afspraak te bezichtigen in het centrum van Utrecht.
Levering in binnen en buitenland in overleg mogelijk.

Rein Kamphorst (1932)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
30 cm
40 cm
23 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-08-2022 om 17:36
Eindtijd:26-08-2022 om 14:15
Karinvanderkoppel
26 aug. / 13:54
€ 85