Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst!

Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
  • Reinhoud D'Haese (1928-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 25 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageunica
Mooi etswerk van Reinhoud. Belgische CoBrA  met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Reinhoud D'Haese (1928-2007)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
43 cm
53 cm
25 cm
36 cm
Sluit over 8d 23u 53m 18s
Openingsbod€ 245
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:30-01-2023 om 19:21
Eindtijd:13-02-2023 om 22:00