Reinier Craeyvanger - Watersnood maart 1855 bij Sabelspoort Arnhem - Verkocht

Reinier Craeyvanger - Watersnood maart 1855 bij Sabelspoort Arnhem kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

Reinier Craeyvanger - Watersnood maart 1855 bij Sabelspoort Arnhem kopen? Bied vanaf 1!Reinier Craeyvanger - Watersnood maart 1855 bij Sabelspoort Arnhem kopen? Bied vanaf 1!Reinier Craeyvanger - Watersnood maart 1855 bij Sabelspoort Arnhem kopen? Bied vanaf 1!Reinier Craeyvanger - Watersnood maart 1855 bij Sabelspoort Arnhem kopen? Bied vanaf 1!Reinier Craeyvanger - Watersnood maart 1855 bij Sabelspoort Arnhem kopen? Bied vanaf 1!
  • Reinier Craeyvanger (1812-1880)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18.7 x 22.6 cm (h x b)
Incl. lijst 33.5 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd

Originele ets waarvan er ook een in Het Rijksmuseum hangt.

Vervaardiger: prentmaker: Reinier Craeyvanger naar ontwerp van: Alexander Ver Huell
Plaats vervaardiging: prentmaker: Amsterdam, naar ontwerp van: Arnhem
Datering: 1855 - 1880
Fysieke kenmerken: ets; bijgewerkt met potlood
Materiaal: papier potlood
Techniek: etsen
Afmetingen: plaatrand: b 226 mm × h 187 mm
Wat: Watersnood maart 1855
Waar: Sabelspoort
onbeschadigd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elst ut, Nederland
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Reinier Craeyvanger (1812-1880)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  arrow
Lid sinds 2019
123 verkochte items
43.5 cm
33.5 cm
22.6 cm
18.7 cm