Renate Koblinger-Drobar - Achterglasschildering - Ingelijst

Renate Koblinger-Drobar - Achterglasschildering - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Renate Koblinger-Drobar - Achterglasschildering - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Renate Koblinger-Drobar - Achterglasschildering - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Renate Koblinger-Drobar - Achterglasschildering - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Renate Koblinger-Drobar - Achterglasschildering - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Renate Koblinger-Drobar - Achterglasschildering - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Renate Koblinger-Drobar - Achterglasschildering - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Renate Koblinger-Drobar (1943)
TechniekAcryl
DragerGlas
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
Lijst26.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gedetailleerde ‘Hinterglasmalerei’ van Renate Koblinger. Naïef plattelandstafereel in spiegelbeeld geschilderd op de achterkant van een glasplaat. Hinterglasmalerei is een  eeuwenoude Oostenrijkse volkskunst.
Het werk zit in de originele houten lijst en verkeert in uitmuntende conditie.

Renate Koblinger-Drobar (1943)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
35.5 cm
26.5 cm
29 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-11-2020 om 16:10
Eindtijd:18-11-2020 om 19:17

Biedingen (1):

sarahji
18 nov. / 14:55
€ 45