Rene Bosiers - Ets - Ruelle - Verkocht

Rene Bosiers - Ets - Ruelle kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Rene Bosiers - Ets - Ruelle kopen? Bied vanaf 30!Rene Bosiers - Ets - Ruelle kopen? Bied vanaf 30!Rene Bosiers - Ets - Ruelle kopen? Bied vanaf 30!Rene Bosiers - Ets - Ruelle kopen? Bied vanaf 30!Rene Bosiers - Ets - Ruelle kopen? Bied vanaf 30!Rene Bosiers - Ets - Ruelle kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Rene Bosiers (1875-1927)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 16.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10-50
Klein Etsje van Rene Bosiers, genaamd Ruelle.

Een ruelle is een steeg.

Omdat Bosiers veel in Antwerpen werkte, is het vermoedelijk een steegje in  Antwerpen.

Gesigneerd in de plaat rechtsonder.

Handgesigneerd linksonder

Genummerd 10/50.

Papier is redelijk verkleurd en het papier is op karton geplakt.

De ets kan veilig worden verzonden tussen 2 houten plaatjes.

ConditieRedelijk

Grote verkleuring in het papier vanwege het inlijsten door een voormalige eigenaar. Papier is op karton geplakt.

Rene Bosiers (1875-1927)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
16.2 cm
24.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-08-2020 om 07:51
Eindtijd:08-09-2020 om 19:06
Tolsma12
08 sep. / 17:09
€ 30