olieverf op doek nogal vrij licht geschilderd ,heldere kleurenpalet.expressionistisch werk zijn stijlkenmerk van deze kunstenaar uit het Antwerpse.boer aan het werk met zijn paarden.goed in de verf gezet.gesigneerd onderaan.ingekaderd.kunstenaar staat vermeld in tal van Belgische kuntboeken piron, arto
voorkeur voor o.a. stadsgezichten,begijnhof in Lier , genre taferelen met dieren , en bloemen.was meestal werkzaam te Antwerpen .hij was voor alles een Colorist,begaafd met een sterk temperament werkt hij breed en groots.het spel van tonaliteiten is voor hem van zulk groot belang dat motief en tekening als geheel ondergeschikte waarden behandeld worden.stelde tentoon kunstenaars zaal op de Keyserlei te Antwerpen in 1932 .
artprice .de afmetingen doekmet kader