Rene van der Meulen - Volksfeest - Verkocht

Rene van der Meulen - Volksfeest kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 199,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

547 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Rene van der Meulen (1940)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Volksfeest
Specificaties:
  • Kunstenaar:Rene van der Meulen
Afmeting:40 x 30
  • Maat lijst:43 x 33
  • Handgesigneerd:Ja, linksonder
  • Lijst:Mooie houten zwarte baklijst
  • Techniek:Gemengde techniek waaronder olieverf en collage op doek

  • Galerieprijs:Oorspronkelijke galerieprijs: € 870,00

Rene van der Meulen (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (22)

547 verkochte items
43 cm
33 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 199,00
Starttijd:24-06-2019 om 06:40
Eindtijd:10-12-2019 om 21:29
Sasire4
10 dec. / 18:04
€ 199