5. Rene van der Meulen

Rene van der Meulen (1940)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

René van der MEULEN (Beverwijk 1940)

Fotograaf, schilder

Rene van der Meulen - Gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 150!

Rene van der Meulen - Gemengde techniek op papier

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 19:47

TechniekAcryl
Afmetingen43 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst