Zeefdruk in zeven kleuren op Hahnemühlenkarton. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd 86/100. In een map (die is doormidden gesneden in de lengte, dus nu een bladzijde voor en achter in het formaat van de zeefdruk) met titel en biografie. Formaat afbeelding = formaat papier.
Ik verzend over het algemeen met DHL. De vermelde verzendkosten zijn inclusief verpakkingsmateriaal; afhankelijk van het item een stevige kartonnen verzendkoker of plat karton (bij kleinere werken). Bij uitzondering is ophalen mogelijk voor kopers uit de directe omgeving.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 14,00
€ 14,00
Europese Unie
€ 17,50