Richard Lee Barton - Autumn landscape ll - Verkocht

Richard Lee Barton - Autumn landscape ll kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Richard Lee Barton - Autumn landscape ll kopen? Bied vanaf 295!Richard Lee Barton - Autumn landscape ll kopen? Bied vanaf 295!Richard Lee Barton - Autumn landscape ll kopen? Bied vanaf 295!Richard Lee Barton - Autumn landscape ll kopen? Bied vanaf 295!Richard Lee Barton - Autumn landscape ll kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (23)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Richard Lee Barton (1952)
Jaartal2010
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
Lijst102.5 cm x 123.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai, kleurrijk, geabstraheerd herfstlandschap .

Schilderij + lijst zien er goed uit.

Richard Lee Barton (1952)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (23)

248 verkochte items
123.5 cm
102.5 cm
120 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 339,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-10-2021 om 15:54
Eindtijd:25-10-2021 om 20:12
Maan1
25 okt. / 19:30
€ 295