Richard Leon Leutenez - interieur - Verkocht

Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!

Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!Richard Leon Leutenez - interieur kopen? Bied vanaf 150!
  • Richard Leon Leutenez (1884-1963)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Richard Leon Leutenez "interieur" 1881-1963.
olieverf op doek. zeer mooi werk! gesigneerd : R. Leutenez. 70 cm op 80 cm. zonder kader. 1 onzichtbare restauratie aan doek. in 1951 geëxposeerd in salon d' Paris. titel : la maison de Brasseur à Anvers
ConditieRedelijk
Richard Leon Leutenez "interieur" 1881-1963. olieverf op doek. zeer mooi werk! gesigneerd : R. Leutenez. 70 cm op 80 cm. zonder kader. 1 onzichtbare restauratie aan doek. in 1951 geëxposeerd in salon d' Paris. titel : la maison de Brasseur à Anvers
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wezemaal, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 10,00

Richard Leon Leutenez (1884-1963)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  TheRetrohouse
34 verkochte items
Alle items (1)
70 cm
80 cm