5. Richard Leon Leutenez

Richard Leon Leutenez (1884-1963)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Richard Leon LEUTENEZ (Oudenaarde 1884 - ?? 1963)

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Richard Leon Leutenez - Huiskamer kopen? Bied vanaf 200!

Richard Leon Leutenez - Huiskamer

Geplaatst doorMarcVanOlmen

Eindtijd21-06-2021 om 21:26

Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Richard Leon Leutenez - Huiskamer kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst doorMarcVanOlmen

Eindtijd23-06-2021 om 21:09

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst