Richard Léon Leutenez was een Belgische kunstenaar die geboren is te Oudenaarde in 1881 en die te Brugge overleden is in 1960. Hij was een schilder. Volgde cursussen aan de Academie te Oudenaarde o.l.v. H. Van Melle. Voorkeur voor o.a. landschappen, interieurs, stillevens. Impressionistische toets, maar toch gedempt gehouden kleurenpalet. Vermeld in BAS II aangeboden mooi en kleurrijk werk het meest bekende werk van deze kunstenaar. ingekaderd in een authentieke lijst . gesigneerd onderaan eveneens achterkant op doek.
Goed
Gebruikte staat ouderdom maar geen herstellingen algemeen goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kruibeke, België