Duits Jugendstil kunstaardewerken schaal met prachtig stroomglazuur uit 1925 in grijs, groen, bruin en lila tinten. Uitgevoerd Richard Mutz Altona Hamburg in 1925. De schaal heeft helaas een haarlijn, maar verder geen beschadigingen. Met de hand gesigneerd aan de onderzijde; "Hamburg juli 1925" en voorzien van ingedrukt blindmerk; Mutz WM Altona en nummer 8 A.
Redelijk
Prachtige monumentale schaal en zeldzaam in Nederland maar heeft helaas een haarlijn.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00