Richard Smeets - Zeefdruk, mooi gelijst!

Richard Smeets - Zeefdruk, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Richard Smeets - Zeefdruk, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 65!Richard Smeets - Zeefdruk, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Richard Smeets (1955)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Lijst38 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk van Richard Smeets op handgeschept papier.
Mooi gelijst in zilverkleurige lijst met passepartout, ophangklaar

Richard Smeets (1955)

Alle items van deze kunstenaar(16) Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
38 cm
38 cm
18 cm
18 cm

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-11-2020 om 08:28
Eindtijd:27-11-2020 om 20:02

Biedingen (1):

JanWil
25 nov. / 23:22
€ 65