Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst!

Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 32 cm (h x b)
Lijst82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage79/140
Mooi  werk van Richard Smeets . Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Richard Smeets (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
60 cm
82 cm
32 cm
51 cm
Starttijd:15-11-2022 om 16:35
Eindtijd:28-11-2022 om 20:49
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier