Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst!

Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 115!
Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 115!Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 115!
  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
Lijst72 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage145/150
Mooi  werk van Richard Smeets . Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Richard Smeets (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
69 cm
72 cm
41 cm
41 cm
Starttijd:13-08-2022 om 12:11
Eindtijd:27-08-2022 om 22:47
Openingsbod € 115
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier