Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Acryl op doek 50 x 60 cm
Techniek: acryl op doek
formaat: 50 x 60 cm
gesigneerd Richard Weber 08
ingelijst: baklijst
in zeer goede conditie
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 17,50 euro, andere EU landen 25 euro .
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail
Code: ZZLS
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland |
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 27-10-2017 om 19:10 |
Eindtijd | 5-11-2017 om 12:10 |