Richard Weber - Mooie billen -Tekening

Richard Weber - Mooie billen -Tekening kopen? Bied vanaf 45!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 45,00

Andere items

Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
  • Richard Weber (1958)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: potloodtekening

Formaat lijst: 30 x 40 cm

Gesigneerd

Conditie: In goede staat

Richard Weber (1958)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
30 cm
40 cm
17 cm
23 cm

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:16-04-2019 om 22:30
Eindtijd:11-07-2019 om 10:15

Biedingen (1):

marcelos
10 jul. / 21:43
€ 45