Rie Cramer - Geboortetekening - Gemengde techniek

Rie Cramer - Geboortetekening - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 120!
Rie Cramer - Geboortetekening - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 120!Rie Cramer - Geboortetekening - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 120!Rie Cramer - Geboortetekening - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 120!Rie Cramer - Geboortetekening - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 120!Rie Cramer - Geboortetekening - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 120!Rie Cramer - Geboortetekening - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 120!
  • Rie Cramer (1887-1977)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1960
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gemengde techniek door Rie Cramer
Voorstelling van een geboorteannonce van 'Hugouw Egbert Bal'
Fraai uitgebeeld door een baby op zijn sterrenbeeld Leeuw die een bal vasthoudt
Geboortedatum en plaats eveneens vermeld: '20-8-Dordrecht-1960'
Losbladig, beeldmaat 17x16
Gesigneerd r.o. : 'Rie Cramer'

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Rie Cramer (1887-1977)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  lenteman
3519 verkochte items
Alle items (66)
16 cm
17 cm