FA. (1)

Rien van der Nat - onbekend

Rien van der Nat - onbekend kopen? Bied vanaf 35!
Rien van der Nat - onbekend kopen? Bied vanaf 35!Rien van der Nat - onbekend kopen? Bied vanaf 35!Rien van der Nat - onbekend kopen? Bied vanaf 35!Rien van der Nat - onbekend kopen? Bied vanaf 35!Rien van der Nat - onbekend kopen? Bied vanaf 35!Rien van der Nat - onbekend kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
  • Rien van der Nat (1948)
Jaartal2001
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Gesigneerd en genummerd: 46/100; ets/litho

goed

Rien van der Nat (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
60 cm
50 cm
Starttijd:20-01-2021 om 21:43
Eindtijd:03-02-2021 om 20:03
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa