5. Rien van der Nat

Rien van der Nat (1948)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Rien van der NAT (Leiderdrop 1948)

Rien van der Nat - onbekend kopen? Bied vanaf 35!

Rien van der Nat - onbekend

Geplaatst doorCemhamers

Eindtijd03-02-2021 om 20:03

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst