Rik van Iersel - Originele houtskooltekening (1998) - Verkocht

Rik van Iersel - Originele houtskooltekening (1998) kopen? Bied vanaf 140!
Rik van Iersel - Originele houtskooltekening (1998) kopen? Bied vanaf 140!Rik van Iersel - Originele houtskooltekening (1998) kopen? Bied vanaf 140!Rik van Iersel - Originele houtskooltekening (1998) kopen? Bied vanaf 140!Rik van Iersel - Originele houtskooltekening (1998) kopen? Bied vanaf 140!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 29 cm (h x b)
Lijst61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een karakteristieke houtskooltekening van de Nederlandse kunstenaar Rik van Iersel. Het werk maakt deel uit van zijn 'Brancard'-serie en is gemaakt in 1998. Vergelijkbaar werk is afgebeeld in de catalogus 'Good morning world'. Het werk is gemaakt op geschept papier (prachtig!) en ingelijst in een houten dieptelijst met glas. Het geheel verkeert in keurige staat en is ophangklaar.

Kunstenaar: Rik van Iersel
Titel: Zonder titel ('Brancard'-serie)
Jaar: 1998
Afmetingen papier: 38x29 cm
Afmetingen lijst: 61x51 cm
Herkomst: particuliere collectie Heerlen

Moeilijk werk om te fotograferen vanwege de reflectie. Hopelijk geven de foto's een goede indruk van het daadwerkelijke kunstwerk.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  JL1984
FA. (3)

9 verkochte items
51 cm
61 cm
29 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-09-2022 om 15:12
Eindtijd:08-10-2022 om 11:42
Maaike
08 okt. / 11:35
€ 140