Rik van Iersel - zonder titel 1998 - Verkocht

Rik van Iersel - zonder titel 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Rik van Iersel - zonder titel 1998 kopen? Bied vanaf 595!Rik van Iersel - zonder titel 1998 kopen? Bied vanaf 595!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze originele tekening (50 x 65 cm) in gemengde technieken op papier is een prachtexemplaar uit het oeuvre van beeldend kunstenaar Rik van Iersel. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem. Wij hebben een grote collectie Van Iersel op voorraad.U kunt het werk op toegestuurd krijgen via aangetekende post.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 595,00
Starttijd:23-07-2019 om 16:53
Eindtijd:05-08-2019 om 22:50
h_eijer
05 aug. / 22:43
€ 595