Rik van Iersel - Zonder titel - Verkocht

Rik van Iersel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Rik van Iersel (1961)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen96 cm x 75 cm (h x b)
Lijst139 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De titel is bij ons niet bekend. Groot schilderij van Rik van Iersel.

De conditie is goed, alleen rechtsboven is het papier beschadigd.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  pleuneeken

Lid sinds 2022
1 verkochte items
86 cm
139 cm
75 cm
96 cm
Dit item is verkocht voor 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 16:44
Eindtijd:09-10-2022 om 21:19
Biedingen (10)
maarten5582
09 okt. / 21:12
€ 180
Dogon
09 okt. / 21:12
€ 177
Dogon
09 okt. / 21:11
€ 170
maarten5582
09 okt. / 21:11
€ 160
Dogon
03 okt. / 22:23
€ 150
martinn
03 okt. / 22:23
€ 140
Dogon
03 okt. / 22:22
€ 130
martinn
03 okt. / 22:22
€ 120
Dogon
01 okt. / 13:25
€ 110
martinn
27 sep. / 10:42
€ 100