Rineke Kop - Still - Verkocht

Rineke Kop - Still kopen? Bied vanaf 20!

Rineke Kop - Still kopen? Bied vanaf 20!Rineke Kop - Still kopen? Bied vanaf 20!Rineke Kop - Still kopen? Bied vanaf 20!
  • Rineke Kop (1951)
Jaartal2001
TechniekCollage
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen42 x 34 cm (h x b)
Passe-partout50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rineke Kop woont en werkt in Den Haag.
Opleiding: KABK
Binnen Nederland € 7,25

Rineke Kop (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  advanriel
274 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
40 cm
50 cm
34 cm
42 cm

ObjectlocatieLEIDSCHENDAM,  Nederland
Starttijd29-10-2023 om 20:44
Eindtijd5-1-2024 om 21:11
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken