Rinny Reulink - Origineel schilderij 1969

Rinny Reulink - Origineel schilderij 1969 kopen? Bied vanaf 1000!
Rinny Reulink - Origineel schilderij 1969 kopen? Bied vanaf 1000!Rinny Reulink - Origineel schilderij 1969 kopen? Bied vanaf 1000!Rinny Reulink - Origineel schilderij 1969 kopen? Bied vanaf 1000!Rinny Reulink - Origineel schilderij 1969 kopen? Bied vanaf 1000!Rinny Reulink - Origineel schilderij 1969 kopen? Bied vanaf 1000!Rinny Reulink - Origineel schilderij 1969 kopen? Bied vanaf 1000!
  • Rinny Reulink (1931-2010)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1969
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 125 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Aangeboden: een expressief en figuratief olieverfschilderij van Riny Reutink uit 1969, getiteld 'Zogen'. Dit grote doek (125 x 105 cm) is een typisch voorbeeld van Reutinks vroege periode, met krachtige kleuren en een opvallende voorstelling. Het schilderij is gesigneerd en beschreven op de achterkant met atelier-aantekeningen, wat de authenticiteit bevestigt. Het werk is onderdeel van de serie Kappersweg I – 5 punten. Conditie: goed. Geen lijst, gespannen op stevig raam.
Goed

Rinny Reulink (1931-2010)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Nevs
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
105 cm
125 cm