Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie pasteltekening van Remi Pope. Naast kunstenaar ook eenn activistisch SP-Tweede Kamerlid. Gesigneerd op het vel waar de tekening opgeplakt zit door de kunstenaar.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze
speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 2 kg. |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 13-3-2022 om 8:29 |
Eindtijd | 20-5-2022 om 8:02 |