Rob Aussen - Naaktportet

Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!
Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!Rob Aussen - Naaktportet kopen? Bied vanaf 20!
  • Rob Aussen (1938-2024)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 71 x 53 cm (h x b)
Passe-partout 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Aquarell van de Amsterdamse kunstenaar Rob Aussen
Het papier is erg fragiel en heeft hier en daar een onvolkomenheid

ConditieRedelijk
Heeft hier en daar kleine kwetsuren ook de passe-partout
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Rob Aussen (1938-2024)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  bastenpierik
Lid sinds 2021
18 verkochte items
Alle items (2)
70 cm
100 cm
53 cm
71 cm