Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE - Verkocht

Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - "Bertolt Brecht" - gloednieuwe zeefdruk - RARE kopen? Bied vanaf 150!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2019
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 71 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 20
Rob Scholte (Amsterdam, 1958).

"Bertolt Brecht".

Zeefdruk.

Jaar: 2019.

Oplage: 20 E.A. ex..

Formaat papier: 71 x 52 cm..

Hand gesigneerd, gedateerd en genummerd.

Gloednieuwe (zowel de staat, als de datum van maken) zeefdruk van Rob Scholte op zwaar Fedrigoni 300 papier. Deze zeefdruk werd vervaardigd om te worden opgenomen in een Kroatische uitgave met diverse kunstenaars als hommage aan de schrijver Bertolt Brecht. De uitgever heeft eerder (o.a.) een prachtige "Hommage aan Federico Garcia Lorca" uitgegeven. Het is onzeker of deze uitgave (Brecht) door zal gaan en wij hebben vooruitlopend hierop enkele exemplaren van deze druk kunnen bemachtigen. Deze zeefdruk treft u nergens aan!
Binnen Nederland € 11,00

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  RvZ
141 verkochte items
Alle items (0)
52 cm
71 cm