Embroidery werk van Rob Scholte (1958) uit 2007. Afgebeeld is "The Red Boy" naar een schilderij van Lawrence. Formaat 42 x 33 cm. Het werk heeft gehangen in museum de Fundatie in 2016. Daarbij is een catalogus verschenen waar dit werk linksboven is afgebeeld op pagina 56. Het werk is in de traditionele witte baklijst ingelijst (met gebruikssporen). U krijgt de catalogus erbij! Wordt aangetekend verstuurd of kan gehaald of gebracht worden.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 9,95
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00